miniDSP 2x4 HD er en videreutvikling, eller «reboot», som de sier selv, av den klassiske miniDSP 2x4 HD. Dette er mildt sagt en kompetent liten kruttønne, til tross for sin utmerkede størrelse! En lydprosessor som takler aktiv deling galant, samt støtte for høyoppløselig lyd og gode innstillingsmuligheter! Kraftig - som det skal være.
- Optisk inngang
- 24-bits DAC
- Kraftig 400MHz prosessor
- 2 lavnivåutganger

Total kontroll over lyden
2x4 HD er en liten kruttønne med miniDSPs velprøvde lydbehandlingsevner! Vi snakker fleksibel parametrisk EQ, Butterworth og Linkwitz-Riley crossovers, avansert programmering og forsinkelse på hver utgangs kanal. Den oppgraderte innebygde SHARC-prosessoren lar deg også ha prosessorkraft tidligere kun tilgjengelig i betydelig dyrere prosessorer - hva med 96kHz intern prosessering for virkelig høyoppløselig lyd kapasitet og tilordne bare FIR-filter kraner for sofistikert utjevning, delefilter og romkorreksjon?
Konseptet "En maskinvare, mange plugins".
Det er enkelt å komme i gang! En datamaskin er nødvendig etter at du har åpnet esken og pakket ut denne kompetente lydprosessoren. Dette for å sette det opp etter deg og dine behov. Under oppsettet vil du stille inn input og output, crossover og EQ. Programvaren kan lastes ned fra miniDSPs nettside, som støtter både Windows og Mac. Via den brukervennlige programvaren kan du også enkelt justere lyden og alle innstillinger fortløpende!