En utmerket bilstereopakke med smart bilstereo for deg som vil bytte til en bilstereo med flere finesser og samtidig bytte ut høyttalerne til noe betydelig bedre enn det som sitter i originalen. Hvis du ikke har byttet stereo tidligere i bilen, sørg for å sjekke Hva passer i min bil for å se hva som trengs for å oppgradere!
JVC KW-M593BT er en finesserik bilstereo som ikke etterlater mye å ønske. Med moderne "må-ha"-funksjoner som Apple CarPlay og Android Auto lar den deg enkelt koble til smarttelefonen din, slik at du kan navigere mellom mobilens apper på den store 6,8" kapasitive berøringsskjermen. Håndter handsfree-samtaler på en sikker måte direkte på skjermen eller nyt skreddersydd lyd ved hjelp av den innebygde 13-bands equalizeren. Dens slanke design med kort chassis letter installasjonen i de fleste kjøretøy, selv der plassen er begrenset.
- Apple CarPlay & Android Auto
- Bluetooth med handsfree & USB-tilkobling
- 13-bands grafisk equalizer
- Kort chassis for enkel installasjon
- 2+1 par lavnivåutganger (en dedikert for subwoofer)
- 6.8" kapasitativ touchskjerm
- Inngang for ryggekamera
- Tidsjustering og høy-/lavpassfilter
- Støtte for FLAC- og andre høyoppløselige lydformater
Mange tilkoblingsmuligheter!
Med både Apple CarPlay og Android Auto kan du enkelt og smidig koble smarttelefonen din til enheten. Naviger trygt mellom appene på den store 6,8" berøringsskjermen, svar på handsfree-samtaler eller bytt spilleliste på Spotify. Den integrerte USB-porten muliggjør avspilling av lyd- og videofiler fra eksterne lagringsenheter. Den smarte kapasitive berøringsskjermen gir deg rask og responsiv kontroll over alle funksjoner. Vil du heller koble til via Bluetooth går det så klart også utmerket! Bluetooth-tilkoblingen støtter dessuten samtidig paring av to telefoner, perfekt for både privat og arbeidsrelatert bruk.
Bass Habit Play er et par ekstremt prisgunstige koaksialhøyttalere fra Bass Habit! Denne 2-veis koaksialhøyttaleren presterer virkelig bra, enten du velger å drive den på originalstereoen i en bil, eller et separat forsterkertrinn.
- Bass Habit P100 - 40W RMS/ 80W MAX, 4 ohm, 86 dB
- Bass Habit P130 - 50W RMS / 100 MAX, 4 ohm, 86 dB
- Bass Habit P165 - 60W RMS / 120W MAX, 4 ohm, 88 dB
- Bass Habit P690 - 60W RMS / 120W MAX, 4 ohm, 88 dB
Bass Habits Play-serie er utviklet for å holde prisen nede ut til deg, uten å gå på bekostning av kvalitet og ytelse. Dette har blitt muliggjort ved å kutte alle mellomledd, og i stedet gå direkte fra fabrikk til forhandler. Resultatet er et vellydende produkt til en virkelig god pris, med gode komponenter som stålkorg, oppheng i gummi, talespoler i aluminium og mer. Play-serien fullendes med en veldig subtil og stilren design i svart med røde innslag.