Hva med en kompakt 10" basskasse med effektforsterker til en mer enn rimelig pris? En lettplassert basspakke som gir overraskende mye bass for pengene!
GAS MAD B1-110 er en basskasse med flott design, fantastisk pris og stram bass. I esken finner du det lekne grunnelementet MAD S1-104. Boksen er lukket, noe som gjør at den er kompakt og enkelt plassert i bagasjerommet – eller på et annet ønsket sted i bilen!
- Lukket basskasse med 10" basselement
- 250W RMS / 500W MAKS
- 4 Ohm
- Bruk de medfølgende føttene til å rette skuffen nedover
- Tøff GAS MAD design
- 40 Hz tuning (F3: 49 Hz)
Leter du etter en basskasse med stram og rappende bass?
Da er dette en basskasse for deg! Den pent dekorerte og stabile boksen er laget av 15mm MDF dekket med svart filtmatte. Boksene er innvendig avstivet for ekstra stabilitet! Et stilig beskyttelsesgitter med unik A-design følger med. Ønsker du å beskytte basshøyttaleren ytterligere, følger det med fire plastføtter som gjør at basshøyttaleren kan pekes nedover – dette gir ekstra bass støtte og noen ekstra desibel, helt gratis!
Kul kjegle design!
I MAD B1 finner du S1-elementene, den opprørske lillebroren til MAD-serien. Basselementet deler noen av de tekniske løsningene som GAS utviklet for den imponerende S2-serien – som kurv, svingspole og kjegle. Sistnevnte er det første du vil se, begge størrelsene er utstyrt med den utrolig robuste kjeglen laget av sprøytestøpt polypropylen (IMPP). En kul detalj, som også gjør kjeglen mer holdbar.
En bass av kvalite
Innstillingen på MAD B1-boksene er på 40 Hz. Det er en veldig velspillende basskasse, samtidig som det er massevis av dyp bass å velge mellom. En allsidig basskasse med mye attitude!
GAS MAD A1-70.2 er en rimelig 2-kanals effektforsterker med en lyd som slår det meste i sin prisklasse! Enten du bare vil forbedre lyden i bilen eller stå på en parkeringsplass og leke, vil denne siste etappen imponere! Forsterker effekten er 2x70W RMS i 4 Ohm og det variable delefilteret for høy- og lavpass gjør det mulig å bruke utgangstrinnet til å drive mellom bass, diskant eller en basskasse i brokoblet modus.
- 2x70W RMS i 4 Ohm
- 2x105W RMS i 2 Ohm
- 1x220W RMS i 4 Ohm (i brokoblet modus)
- Tøff design
- Virkelig god lyd
- Klasse AB
- Høynivå Inngang med autostart
- RCA-utgang, for enkel videresending til et annet utgangstrinn
- CLIP-indikator
Holder seg kjølig, i alle situasjoner
MAD A1-serien erstatter bestselgerne fra BEAT-serien. GAS har passet på alt. Den har blitt finpusset, optimalisert og testet. Det endelige resultatet er endelig her! Ved første øyekast vil blikket trekkes mot det varmeavledende chassiset. Dette sikrer optimal kjøling for best mulig ytelse! Du kan trygt lene deg tilbake og nyte favorittmusikken din, selv når du presser systemet til det ytterste. Overoppheting hører fortiden til, og du kan høre på musikken din helt uten avbrudd.
Spesifikasjoner
2x70W @ 4 Ohm
2x105W @ 2 Ohm
1x220W (brokoblet) @ 4 Ohm
Frekvensområde: 15-22 000 Hz
Dempningsfaktor: >130
T.H.D+N: 0,5 %
Høypassfilter: 50-4000 Hz
Lavpassfilter: 50-4000 Hz